Apie mus

VšĮ It muzika yra oficialus surenkamų burinių katamaranų Ducky atstovas Lietuvoje. Ducky yra registruotas prekės ženklas. Šiuo metu Ducky katamaranai gaminami šešių skirtingų modelių. Šį sezoną gamintojas planuoja rinkai pristatyti dar vieną naują modelį. Visi Ducky katamaranai yra sertifikuoti, visi katamaranų modeliai yra patentuoti.

Ducky katamaranai gaminami Ukrainoje jau nuo 1999 metų, gamintojas: Ukon-A Co. Gamybos linija yra sertifikuota Ukrainos laivybos registro. Ducky dirba darbuotojai sukaupę ilgametę patirtį pripučiamų burinių katamaranų gamybos srityje. Pirmas pripučiamas burinis katamaranas buvo sukurtas dar 1976 metais. Ducky komanda nuolat tobulina savo kuriamą produkciją, taip pat nuolat kuria naujus katamaranų modelius.

Ducky katamaranų sertifikatai žemiau esančioje galerijoje.

Mes skatiname visus mūsų klientus aktyviai teikti atsiliepimus ir pasiūlymus mums ir taip prisidėti tobulinant Ducky katamaranus. Mes kviečiame kiekvieną susidomėjusį buriavimu kreiptis į mus dėl papildomos informacijos ar dėl bandomojo plaukimo su Ducky katamaranu.