Ducky 13

ducky-13

Ducky 13 yra mažiausias modelis Ducky katamaranų šeimoje.

Šis burinis katamaranas yra puiki priemonė supažindinti tiek vaikus, tiek suaugusius su buriavimo principais.

Tai puiki priemonė vandens pramogoms. Šis katamaranas yra visiškai saugus ir jį labai paprasta valdyti net ir visai nepatyrusiam buriuotojui.

Kuriant šį katamaraną ypatingas dėmesys buvo skirtas konstrukcijos paprastumui bei buvo siekiama maksimaliai sumažinti katamarano sudedamųjų dalių skaičių. To rezultatas – Ducky 13 katamaranas yra surenkamas per 20-30 minučių. Surenkant šį katamaraną įrankiai nereikalingi!

Šis katamaranas neturi stovinčiojo takelažo. Katamarano stiebas laisvai pastatomas, o tai eliminuoja galimybę apsiversti su katamaranu esant stipriam vėjui.

Po buriavimo norint kiek pailsėti tiesiog nuimkite katamarano siebą ir turėsite puikų gultą saulės vonioms tiesiog ant katamarano batuto. Batuto dydis: 1.8 x 1.8 m.

Išardytas Ducky 13 katamaranas telpa į du krepšius: vienas 1.8 m ilgio, kuriame telpa 10 katamarano rėmo elementų, kitas 0.8 m ilgio, kuriame talpinami katamarano pontonai, vairas, kylis ir burė.

 

 

Ducky 13 techniniai parametrai

Ilgis (m) 3.9
Plotis (m) 1.9
Pontonu diametras (m) 0.42
Groto burės plotas (kv.m) 5
Batuto ilgis \ plotis (m) 1.8 / 1.8
Keliamoji galia (kg) 200
Svoris (kg) 35
Supakuoto katamarano matmenys (m):
Krepšys №1
Krepšys №2
1.8 х 0.25 х 0.25
0.8 х 0.4 х 0.3
Laikas: surinkimo \ išardymo (min) 25 / 15
Rekomenduojama variklio galia (AG) 2.2
Konstrukcijos kategorija (Direktyvos 94/25/EC ir 2003/44/EC) D

 

Šis katamaranas gali būti komplektuojamas su specialia tanco lenta, kabinama laivagalyje, ant kurios gali būti tvirtinamas iki 2.2AG variklis.

Katamarano rėmas, stiebas ir jungtys yra pagaminti iš anoduoto aukštos kokybės aliuminio lydinio. Kylis ir vairaplunksnės yra pagamintos iš stiklo pluoštu armuoto plastiko. Burė pagaminta iš Dimension-Polyant dacron audinio (170 g/m2). Visi tvirtinimo elementai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Kiekvienas katamarano pontonas yra sudalintas į du segmentus, pontonai pagaminti iš Valmex audinio (1000 g/m2) – tai ypatingas PVC audinys, naudojamas gaminant pripučiamas valtis.